Strona głównaMEDALE • FAQ
• Wyloguj [ Alexa [Bot] ] • Zarządzaj profilem
     Użytkownicy   Szukaj

Ostatnia wizyta: Pon 09 Gru, 2013 10:24

Obecny czas: Pon 09 Gru, 2013 10:24
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC





 [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Co sądzicie ?
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2011 19:24 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Wto 08 Cze, 2010 11:24
Posty: 34
Miejscowość: Częstochowa
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: Volkswagen T4
Silnik: 1.9 TD
Witam !
Przymierzam sie do zakupu tego o to volkswagena i chcialbym poznac Wasze opinie. Oraz spytac czy ktos z Was mialby mozliwosc sprawdzenia numer VIN.

http://otomoto.pl/volkswagen-transporte ... 19026.html


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2011 19:52 
Offline
Uzależniony

Rejestracja: Śro 04 Sie, 2010 05:09
Posty: 184
Miejscowość: Żabia Wola i okolice
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Samochód: Toyota Hiace
Silnik: 2.4D
6300km rocznie...
500km miesięcznie...
Jeździł pewnie co niedziela do kościoła po tacę zawieźć do Banku :smile:

Vin to jedno ale trzeba z kimś znającym się auto zobaczyć w realu. Ciekawe ile T4 mają w rzeczywistości na raz na placu?

_________________
Stara miłość nie rdzewieje tylko trzeba ją czasem podmalować...


Ostatnio edytowany przez smutny, Nie 16 Sty, 2011 20:00, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2011 19:56 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 21 Lis, 2009 20:49
Posty: 597
Miejscowość: LUBIN
Podziękował : 6 razy
Otrzymał podziękowań: 16 razy
Samochód: Fiat Scudo
Silnik: 2,0 Multi Jet 140km
smutny - te T4 to są chyba wersje z poczty nie pamiętam czy Niemieckiej czy innej ale dużo ich było faktycznie z małym przebiegiem.


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2011 20:04 
Offline
Sponsor 2012
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Maj, 2007 07:52
Posty: 5563
Miejscowość: z dolnośląskiego
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Samochód: Sprinterx2
Silnik: jakies tam są
Oglądałem niedawno auta wystawione do sprzedazy w Niemczech własnie po niemieckiej poczcie. Nie było auta w którym przebieg bylby mniejszy jak 200kkm. Auta wizualnie w bardzo ladnym stanie ale przebiegi tak średnio po 200-300kkm. Więc tutaj albo polak , albo Turek juz podkręcili troche przebiegi w tyl ;).

Rozmawialismy wtedy z goąściem z poczty i mówił ze auta średnio dziennie robią po 200 do 300km po dzielnicy miasta. Kilka razy dziennie wyjezdzają na dzielnice z przesyłkami jak i okolice. Interesowalo nas jedno auto od nich kiedys zprzebiegiem 340kkm , pózniej w PL ten sam samochód był do sprzedazy z przebiegiem 98kkm. Dziwne to było , chyba tylem jechal do PL i cofal sie licznik ;) , te same tablice rejestracyjne , to samo uszkodzenie na błotniku po którym go poznalismy. Wiec nie wierze w auta z poczty niemieckiej z małym przebiegiem. Jedyny plus w tym wszystkim ze faktycznie auta byly zadbane z zewnatrz jak i wewnatrz, rzadko sie to zdarza....

Poczta w Niemczech głownie wyprzedaje wszystkie stare auta ze wzgledu na normy spalin EURO których stare diesle zwykle nie spelniają. Myśmy sie interesowali kiedys pewnym nisim , przedluzonym sprinterem 411 z 2001 roku który nie mógł po centrum Berlina jezdzic poniewaz w tych ich strefach nie mógł wjechac. Miał czerwona plakietkę na szybie jak wszystkie auta do sprzedazy wystawione wtedy przez ichniejszą poczte.


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2011 20:18 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Śro 02 Gru, 2009 10:01
Posty: 15
Miejscowość: LUBLIN
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Witam,

proszę o opinię na temat tego autka i ogólnie modelu (jak się sprawują)

http://allegro.pl/fiat-ducato-maxi-2-8-d-2001r-120000km-i1414357694.html

_________________
wpadłem w trans :D


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2011 20:28 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 16 Lis, 2007 20:22
Posty: 1619
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 22 razy
Otrzymał podziękowań: 43 razy
Samochód: T4
Silnik: AFN
Jest już jeden temat na forum, po co drugi?
viewtopic.php?f=73&t=3584&start=1005

_________________
Sprzedam części do VW T4 1.9TD, np szybka piątka 28/40 = 0,700
kontakt przez PW


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Nie 16 Sty, 2011 20:40 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 15 Wrz, 2010 15:14
Posty: 40
Miejscowość: podlasie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Samochód: VW T4 ; VW Sharan
Silnik: 1,9 td : 1,9 TDi
Kupiłem takie autko miesiąc temu - zobacz moje posty - wysłałem ci wiadomość PW z moim numerem tel. Dzwoń to ci powiem co i jak z tym autkiem.
Silnik jaki w nim siedzi to 1,9 TD o numerze ABL - więc możesz se poczytać o nim.

Jeśli chodzi o przebiegi to są oryginalne - sam sprawdzałem po VIN. W ciagu dwóch lat zrobił 12 tys. km a we wrześni był jeszcze na przeglądzie w Niemczech.

_________________
Samochód jest jak żona kupujesz go raz a użytkujesz cały czas :-)


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2011 19:15 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Nie 20 Cze, 2010 09:37
Posty: 3
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: VW T-4
Silnik: 1,9
Witam!!! Posiadam T-4 1998 rok żółtek śmigał na poczcie u zachodnich sąsiadów mam go ponad 3 lata zero problemów lać paliwo i do przodu przebieg jak go kupowałem 90 tys teraz ma nakręcone 180 tys tylko wymiany typu olej klocki.Szkoda mi trochę mojego transporterka ale muszę go sprzedać bo za mały i krótki.Dużo jest tych t-4 z takimi przebiegami i w większości są orginalne przebiegi Polecam!!! ;D


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Czw 27 Sty, 2011 19:18 
Offline
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 08 Lut, 2008 22:01
Posty: 3454
Miejscowość: wrzesnia
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Silnik: ACV--->AXL
Kuba1681 napisał(a):
Witam!!! Posiadam T-4 1998 rok żółtek śmigał na poczcie u zachodnich sąsiadów mam go ponad 3 lata zero problemów lać paliwo i do przodu przebieg jak go kupowałem 90 tys teraz ma nakręcone 180 tys tylko wymiany typu olej klocki.Szkoda mi trochę mojego transporterka ale muszę go sprzedać bo za mały i krótki.Dużo jest tych t-4 z takimi przebiegami i w większości są orginalne przebiegi Polecam!!! ;D

po czym poznałeś ,że auto było z poczty ?tylko po kolorze ?

_________________
Admin


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Czw 24 Lut, 2011 14:02 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 15 Wrz, 2010 15:14
Posty: 40
Miejscowość: podlasie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Samochód: VW T4 ; VW Sharan
Silnik: 1,9 td : 1,9 TDi
Kuba1681 napisał(a):
Witam!!! Posiadam T-4 1998 rok żółtek śmigał na poczcie u zachodnich sąsiadów mam go ponad 3 lata zero problemów lać paliwo i do przodu przebieg jak go kupowałem 90 tys teraz ma nakręcone 180 tys tylko wymiany typu olej klocki.Szkoda mi trochę mojego transporterka ale muszę go sprzedać bo za mały i krótki.Dużo jest tych t-4 z takimi przebiegami i w większości są orginalne przebiegi Polecam!!! ;D



To chyba fakt co do paliwa - jeśli kolega pisze, że tylko leje i nic nie robi to dobrze hehe, ja mam swego 3 miesiące 6000 km i tylko paliwo leję poza tym drobne dodatki typu radio, nadkola itp. silanik jak był czysty tak i jest olej nie drgnie a zaraz wymiana się szykuje :-)

_________________
Samochód jest jak żona kupujesz go raz a użytkujesz cały czas :-)


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2011 10:30 
Offline
Sponsor 2012
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 12 Maj, 2007 07:52
Posty: 5563
Miejscowość: z dolnośląskiego
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 38 razy
Otrzymał podziękowań: 105 razy
Samochód: Sprinterx2
Silnik: jakies tam są
Ja jak bede sprzedawal mojego sprintera to tez chyba napisze ze z poczty niemieckiej on jest :D , kolor zółty , pomimo ze nigdy nie jezdził w poczcie zadnej ani zadnej firmie kurierskiej. Zauwazyłem ze ludzie strasznie lecą na kolor zółty , a jak napisze się ze z poczty niemieckiej to juz wogóle :D.

A tak na serio to uwazajcie z tymi autami z poczty bo przebiegi tez niektóre potrafią miec spore i cofnięte do magicznych 90 tys km ;). Znam takich sporo przypadków bo widziałem te auta w Niemczech stojace na placu z jakim przebiegiem stały , a pózniej te same egzemplarze w placu w PL i z przebiegami takimi jak klienci oczekuja...


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Pon 28 Lut, 2011 12:57 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Nie 05 Gru, 2010 09:52
Posty: 681
Miejscowość: JO81NB
Podziękował : 5 razy
Otrzymał podziękowań: 33 razy
Samochód: Bezbusowy wyrodek
Na tej nimieckiej poczcie to niezle się opierdalają. Nasi w takich firmach jak pracują to nawet ja się opierdalają to licznik do przodu bujają żeby kierownik widział że robili :mrgreen: :mrgreen:

_________________
73! VY de SQ6KBX
Image


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Sob 05 Mar, 2011 09:29 
Offline
Uzależniony

Rejestracja: Nie 27 Lut, 2011 13:46
Posty: 178
Miejscowość: Siedlce
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Samochód: VW LT35
Silnik: 2.5 TDI
to są samochody z niemieckiego DHL-a. auto w kurierce robi spore przebiegi i nie wierz w to że ktoś przez miesiąc zrobił 500 czy 600 km.

Ale samochód z takiej firmy może i warto kupi. Przecież to auto musiało by na bierząco naprawiane żeby mogło jezdzic i zarabiac na siebie. Są duże wymagania co do wyglądu auta jeżeli się pracuje w DHL.

_________________
Naprawa instalacji elektrycznych i diagnostyka komputerowa samochodów: osobowych i ciężarowych.

Usługi transportowe

Tel: 531-33-55-77




Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Co sądzicie ?
PostWysłany: Czw 14 Kwi, 2011 20:08 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ
Awatar użytkownika

Rejestracja: Śro 15 Wrz, 2010 15:14
Posty: 40
Miejscowość: podlasie
Podziękował : 1 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Samochód: VW T4 ; VW Sharan
Silnik: 1,9 td : 1,9 TDi
ArturTDI napisał(a):
to są samochody z niemieckiego DHL-a. auto w kurierce robi spore przebiegi i nie wierz w to że ktoś przez miesiąc zrobił 500 czy 600 km.

Ale samochód z takiej firmy może i warto kupi. Przecież to auto musiało by na bierząco naprawiane żeby mogło jezdzic i zarabiac na siebie. Są duże wymagania co do wyglądu auta jeżeli się pracuje w DHL.


Może i niektóre w DHL-u jeździły.

Moje autko było od listonosza przebieg i stan sprawdzałem w VW po VINie i przez dwa lata miało zrobione 12 tys.km. A ja teraz przez 4 miesiące klepnąłem 12 tys.km :rotfl: i to co w nim zrobiłem to lałem paliwo i dziś wymieniłem olej. Byłem na kontroli zawieszenia i mam do wymiany tylko prawy drążek kierowniczy - reszta w orygianale śmiga

_________________
Samochód jest jak żona kupujesz go raz a użytkujesz cały czas :-)


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Co sądzicie ?
PostWysłany: Czw 15 Lis, 2012 17:42 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Nie 10 Paź, 2010 20:39
Posty: 2
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: t 4
Silnik: 1.9
Kupiłem w tym komisie http://www.engel-und-engel.de/index.php Vivaro.Miałem możliwość sprawdzenia po nr VIN dziesięciu losowo wybranych aut,przebiegi zgadzały się.Co do wyglądu to są brudne estetycznie zaniedbane, porysowane ,poobijane.Ale technicznie są ok.Wypowiadam się w temacie Vivaro bo te oglądałem.Najbardziej stresujące było wybór jednego auta z sześćdziesięciu które stały na placu.Kulminacją był moment w którym dostałem kluczyki do ośmiu aut które wybrałem i blachy i możliwość przejażdżki po okolicy.Presją był czas którego miałem 90 minut. Gdyż urzędy pracują do 12. 00 .


Góra
 Profil  
 
 
 [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2022 phpBB3 Group