Strona głównaMEDALE • FAQ
• Wyloguj [ Alexa [Bot] ] • Zarządzaj profilem
     Użytkownicy   Szukaj

Ostatnia wizyta: Pią 13 Gru, 2013 16:19

Obecny czas: Pią 13 Gru, 2013 16:19
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC





 [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pon 25 Mar, 2013 10:07 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Pon 25 Mar, 2013 09:47
Posty: 2
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: ducato w planach
Silnik: Diesel
Witam.

Na wstępie nadmienię, że inicjatywa tego forum bardzo fajna ... nawet nie sądziłem, że istnieje tak aktywne forum o dostawczych autach. Na imię mam Łukasz, jestem z zachodniopomorskiego i szukam pierwszego auta tego typu.

Auto będzie przeznaczone do przewozu motocykli/skuterów w promieniu 100 km, czyli jazda w koło komina. Dotychczas ta funkcję pełniła osobówka + przyczepa

Podczas niedzielnego spaceru w oko wpadł mi krótki i niski Ducato z najsłabszym motorem 1.9D, bodaj 50 kW.

- nie jest to jakiś kolos, ale paka wydaje się pakowna i wejdą moim zdaniem 3 średniej wielkości motocykle
- buda z zewnątrz w naprawdę dobrym stanie, wszystkie drzwi zamykają się ok
- podłoga nie wytarta i nie powgniatana więc jest nadzieja, że nie woził jakiś betonów czy innych ciężkich ładunków

Niestety nie jest tak różowo - bo wymienić by trzeba pas tylny od wewnątrz (perforacja) oraz progi wewnętrzne na wysokości drzwi przesuwnych. Cieknie tu i tam (spod uszczelki miski z wałka maglownicy). Cena wydaje mi się okazyjna ... 3500 zł.

Auto ma nowe opony i wydech w ok. stanie. Ogólnie sprawia wrażenie zadbanego.

Jestem świadom małej mocy tego Ducato i krótkich przełożeń... no i jestem przygotowany na jazdę z prędkościa 80-90 km/h.

Wszystkie rzeczy jestem w stanie doprowadzić do porządku własnoręcznie... myślę, ze nie będzie kosztował więcej jak 5000 zł wliczając zakup + naprawę uszkodzeń na tip top. Części tanie jak barszcz.

:mrgreen:Warto?


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Pon 25 Mar, 2013 12:59 
Offline
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pią 08 Lut, 2008 22:01
Posty: 3458
Miejscowość: wrzesnia
Podziękował : 19 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Silnik: ACV--->AXL
czy warto sam musisz zdecydować ,policzyć czy ci się opłaca bo pracy trochę z tym będzie
progi-do-wymiany-t5304.html

_________________
Admin


Góra
 Profil  
 
 
PostWysłany: Wto 26 Mar, 2013 04:49 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Pon 25 Mar, 2013 09:47
Posty: 2
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: ducato w planach
Silnik: Diesel
No i jest :jupi:

Ogólnie jestem zadowolony, szczególnie rano. Po całej nocy przy -7 zapala normalnie, dyma nie puszcza. Więc silnik daje radę :)
Jeździ się całkiem przyjemnie, na zakrętach jakoś szczególnie się nie przewraca. Skrzynia w tym silniki (bynajmniej w moim egzemplarzu) ma krótkie biegi, 4 bieg można zapiąć przy niecałych 40 i jedzie jak traktor.... 80km/h to faktycznie najlepsza prędkość dla niego.


Pozdrawiam, Łukasz.


Góra
 Profil  
 
 
 [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2022 phpBB3 Group