Strona głównaMEDALE • FAQ
• Wyloguj [ Alexa [Bot] ] • Zarządzaj profilem
     Użytkownicy   Szukaj

Ostatnia wizyta: Pią 13 Gru, 2013 16:19

Obecny czas: Pią 13 Gru, 2013 16:19
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC





 [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Pią 30 Lis, 2012 20:35 
Offline
Bywalec

Rejestracja: Pią 15 Sie, 2008 09:43
Posty: 71
Miejscowość: Zabrze
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Panowie szlachta . Nadeszła ta chwila że moja T-czwóreczka będzie robić już raczej tylko za ciężarówkę do wożenia brudów ( ziemia , kamień , drzewo itp ) ,Nie sprzedam jej bo daje radę a kasy już żadnej nie dostanę . Zostaje u mnie do śmierci .


Teraz temat na dziś . Chciałem jakiegoś Pikapa ( Navara najbardziej ) ale po zaanalizowaniu za i przeciw zostaję przy busach , są zwyczajnie praktyczniejsze .

Opcje są dwie :

1. T5 tak z roku 2005 - 06 , najlepiej przedłużana holenderka . Silnik raczej 1.9 chyba .

2. Transit z roku 2007 - 08 , najlepiej też z dwoma kanapami , raz podniesiony i przedłużony . Silnik chyba ten 2.2 85 KM .

I teraz mam problema . W VW wiadomo sprzęgła i trudniej znaleźć ładną sztukę . FORD zaś te nieszczęsne EGRy , wtryski i rdza .

JAK WYBIERAĆ ?!? Panie Premierze . JAK WYBIERAĆ ??!!?? o_O


Woziłem się parę tysięcy T5 więc lekko mam pojęcie . Transitami nalatałem setki tysięcy km , ale to było dawno temu i tymi starszymi modelami z lat 90 . Nowszych modeli nie znam wcale .

Doradzcie coś PLIZZ ! Bo jak się czyta internet to lepiej nie kupować żadnego auta , wszystko szmelc , się psuje i w ogóle to koniec świata za 2 tygodnie ! :mrgreen:


Góra
 Profil  
 
 
 [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2022 phpBB3 Group