Strona głównaMEDALE • FAQ
• Wyloguj [ Alexa [Bot] ] • Zarządzaj profilem
     Użytkownicy   Szukaj

Ostatnia wizyta: Wto 06 Gru, 2016 12:55

Obecny czas: Wto 06 Gru, 2016 12:55
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC





 [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: GeneRRacja sześć
PostWysłany: Nie 09 Paź, 2016 18:18 
Offline
Uzależniony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Wrz, 2007 17:41
Posty: 164
Miejscowość: Łódź
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Samochód: T4, T6
Silnik: 2,5TDI ACV, 2,0TDI
Witam, po latach :jupi:

Nadal posiadam opisanego tu gdzieś kiedyś Transporterka T4 ACV z automatem ale przyszedł czas na coś nowszego. Szukałem najpierw T5 z roczników 2007-2009, potem polifta dwu trzy letniego..
Jako że używki znaleźć nie szło pomyślałem sprzedam nerkę kupię nowy :wink:
Zapożyczyłem sie na następnych kilka dni no i pojechałem obejrzeć przejechac się i zarezerwować...
No właśnie. Na nowe kazali czekać około 6miesięcy, czasem troche krócej czasem dłużej :<
Myślałem że sobie zamówie i za miesiąc dostanę.... takiego wała. Obdzwoniłem wszystkie salony w Polsce z zapytaniem czy nie mają może lub nie będą mieli za chwilę no i z całego kraju zostały 3 sztuki. Jedna w Gdańsku, przyjedzie za miesiąc, druga w Gliwicach, o 20tysi za droga no i trzecia, już prawie moja :P

Auto demo dealera z przebiegiem.. zarezerwowałem i czekałem 2 miechy i przebieg sie zrobił 8 tysi w sumie. Za to auto tańsze od nówki nieśmiganej o 32tys.zł czyli jakby nie było ze trzy moje T4 ki :wink:

Auto z końca lutego, od końca maja u mnie. Aktualnie na blacie 26 tys. km. Zrobiło już trase do Chorwacji, do raichu i na południe Francji oraz sporo po Polsce.

Wyposażenie? No cóż, bida...

Nie ma grzanych dup, nie ma czerwonej skóry, nie ma Webasta, nie ma elektrycznie suwanych drzwi i otwieranej klapy, tempomat tylko zwykły nie adaptacyjny...

No ale takie podstawowe ma:

Elektryczne szyby i lusterka także ogrzewane
Ledowe lampy adaptacyjne przednie oraz tylne
Doświetlanie zakrętów w halogenach
Automatyczne długie
Nawigacja z dożywotnimi aktualizacjami internetem systemem audio i obsługą telefonu i zestawem głośnomówiącym AUX IN na jacka i USB dwa sloty na karty SD
Czujniki parkowania z przodu i z tyłu oraz kamera cofania
Climatronik 3 strefy, prawa lewa oraz oba tylne rzędy siedzeń
Interkom - taki mikrofonik mam nad głową żeby pasażery słyszeli co sie do nich mówi :P
Czujniki zmierzchu i deszczu oraz samościemniające lusterko
Pakiet akustyczny - dodatkowe wygłuszenia oraz grubsze szyby z tyłu przyciemnione
Rolety szyb tylnych, wszystkich 4ech
Standardowo tam różne ABSy TRakcje, Awaryjne hamowania i takie tam duperele któych nie spamiętałem

Silnik oczywiście strasznie kopcący w ameryce 2.0TDI :devil:o mocy tylko 150KM ale zbiera sie całkiem całkiem. Ze startu robi moje Volvo D5 185KM natomiast powyżej pewnej prędkości D5tka idzie jak przecinak natomiast Caravela już ma dość. Cóż ścigac sie nią nie będe raczej. 204KM z dwoma turbinami idzie sporo lepiej ale z gotowców Caraveli nie ma a zamówienie - patrz wyżej..

Najlepsze :Pskrzynia DSG 7G. Jedzie bajka, trzeba będzie często olej wymieniać i nie katować ;)MA funkcje biegu jałowego, jak puścimy gaz to rozłącza bieg. Można też hamowac biegami i mamy możliwość ręcznej zmiany biegu.

Wersja Caravelle Comfortline z dodatkowymi drzwiami z lewej strony oraz 3ma osobnymi fotelami w drugim rzędzie

No to chyba tyle.

Kilka fotek, pozdrawiam RR


Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

_________________
TDI nie do zdarcia, automat i blacha po remoncie (wymaga znowu), 5 oryginalnych foteli, el. szyby, webasto, tempomat, kapitany z przodu ;) no i niebiesko na zegrach :D

TDI six generation, jeździ sie elegancko :)


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: GeneRRacja sześć
PostWysłany: Pon 10 Paź, 2016 17:23 
Offline
Stary wyjadacz
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sob 06 Mar, 2010 11:28
Posty: 1049
Miejscowość: Inowrocław, woj.Kujawsko-Pomoskie
Podziękował : 4 razy
Otrzymał podziękowań: 13 razy
Samochód: BMW E46 Touring FL
Silnik: 318d 2003r
Piękna ta nowa T6, ten nowy front w VW robi robotę. Te linie frontu dają troche sportowego zacięcia. Czy ja dobrze widzę, nie ma poduszki frontowej pasażera? takie tam dziury?

PS. Na czym polegają automatyczne długie?


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: GeneRRacja sześć
PostWysłany: Pon 10 Paź, 2016 20:04 
Offline
Uzależniony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Wrz, 2007 17:41
Posty: 164
Miejscowość: Łódź
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Samochód: T4, T6
Silnik: 2,5TDI ACV, 2,0TDI
Poduszka oczywiście jest, powyżej półek ;)

Automatyczne długie polegają na tym że się same włączają i wyłączają :mrgreen:

W obudowie lusterka jest czujnik światła (zmierzchu) jak włączysz długie to one przechodzą w tryb auto i jeśli jest ciemno to świecą długie jeśli jest widno to nie. Jeśli jedzie coś przed nami lub z przeciwka to się wylaczaja, jak wyjedziemy na ulicę gdzie są latarnie to też długie się wyłączają.
Co ciekawe Ledy na długich walą jak jupiter i fluorescencyjne znaki drogowe mocno odbijają to światło ale długie jakoś się wtedy nie wyłączają.
Działa to nawet nawet ale mimo wszystko przy szybkiej jeździe działa z lekkim opóźnieniem. Ostatnio lecialem z południa Francji i w raichu prędkości były 150-180 no i zanim zadziałało to trochę oslepialem :/

_________________
TDI nie do zdarcia, automat i blacha po remoncie (wymaga znowu), 5 oryginalnych foteli, el. szyby, webasto, tempomat, kapitany z przodu ;) no i niebiesko na zegrach :D

TDI six generation, jeździ sie elegancko :)


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: GeneRRacja sześć
PostWysłany: Czw 13 Paź, 2016 19:46 
Offline
Sponsor 2013
Awatar użytkownika

Rejestracja: Pon 17 Kwi, 2006 11:03
Posty: 4753
Miejscowość: Miasto z morza Gdynia
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 59 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy
Samochód: T6 Caravelle VW B7
Silnik: 204 KM TDI 181KM
Fajny, fajny też bym taki chciał, a sorry już mam :wink:

_________________
POWER DIESEL TDI und CDI


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: GeneRRacja sześć
PostWysłany: Nie 16 Paź, 2016 10:06 
Offline
Uzależniony
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czw 27 Wrz, 2007 17:41
Posty: 164
Miejscowość: Łódź
Medale: 1
majtek (1)
Podziękował : 2 razy
Otrzymał podziękowań: 1 razy
Samochód: T4, T6
Silnik: 2,5TDI ACV, 2,0TDI
Tyż fajny ;)

_________________
TDI nie do zdarcia, automat i blacha po remoncie (wymaga znowu), 5 oryginalnych foteli, el. szyby, webasto, tempomat, kapitany z przodu ;) no i niebiesko na zegrach :D

TDI six generation, jeździ sie elegancko :)


Góra
 Profil  
 
 
 [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2022 phpBB3 Group