Mały Bus do rozwożenia jedzenia

Chcesz kupić busa ? Jest taki wybór, a Ty nie wiesz co kupic - dlatego zajrzyj koniecznie tutaj, pomożemy Cie wybrać !!!

Moderator: wojjan

kat825
Stary wyjadacz

Re: Mały Bus do rozwożenia jedzenia

Post autor: kat825 » czw 18 paź, 2018 18:37

Raczej odpada (już droższy sprzęt zakupiony, a i od nowego roku prąd dla firm idzie sporo do góry), bardziej ja myślałem nad CNG bo mały w mieście stację ale z serwisem by był problem.
Szukamy jak wyżej coś mniejszego, (ale ostatnio wpadło w oko Citroen Berlingo mk1 fl z 2007r 1.6hdi za 6000zł z klimą).
Aktualny nowy samochód (nowy model Partnera jest dość duży jak na to co ja wożę-przyda się jego wielkość ale nie mi-ja wożę max 5 toreb termicznych co zajmuje powiedzmy 1m2 podłogi) jeździ po dostawy do kuchni, i po kateringach, grillach i innych bankietach.

Awatar użytkownika
4transporter
owner
owner

Post autor: 4transporter » czw 18 paź, 2018 19:16

Koszt przejechania 100 km to jakieś 7 pln - nic tego nie przebija na tą chwilę.
Admin

kat825
Stary wyjadacz

Post autor: kat825 » ndz 21 paź, 2018 12:32

Ja wiem, tylko że u mnie w restauracji nie ma do tego warunków, nie ma odp instalacji. Wiosną jak były komunie i upał, to jak się włączyło dodatkowe nie uzywane lodówki i dwa piekarniki to poszła cała linia elektryczna w ścianie. Niestety restauracja-budynek to dawna (za komuny) stołówka zakładowa (fakt że remontowana ale nie aż tak głęboko), mamy za starą instalację, a i w razie czego gdzie to serwisować?
Szukamy czegoś co przez 3 lata nie będzie padaczką, ma być ekonomiczne, nie za duże ale nie sej. , i dobrze aby miało klimę i mus serwo (niektóre pandy nie mają).

kat825
Stary wyjadacz

Post autor: kat825 » pn 05 lis, 2018 20:09

No i qwa temat przycichł ze zmianą auta dla mnie :/ Aktualnie robię kat.C i raczej w przyszłym roku jeśli nic się nie zmieni na + to będę szukał coś w C i najlepiej na zachodzie. Ale to jeszcze troche bo czekam na termin egz teoretyczny, po tym nauka jazdy i egz z jazdy; no i egz. pozwalający przewozić rzeczy zarobkowo.

igro
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Post autor: igro » śr 20 lut, 2019 11:01

I jak się sprawy u Ciebie mają?

Aby zakupić samochód ciężarowy (taki pod kat C), trzeba wydać naprawdę dużo pieniędzy. Nic zatem dziwnego, że wiele osób decyduje się na rozwiązania typu leasing czy wynajem długoterminowy samochodu.
Wówczas spłaca się comiesięczne raty, VAT-y i dochodowe odlicza się od podatku.
Zwłaszcza wynajem długoterminowy wydaje się być interesujący, bo jest to stosunkowo elastyczna firma, z której można w każdej chwili zrezygnować, gdy coś nie idzie. Odsyłam jeszcze pod tego linka, gdzie tematyka ta została trochę szerzej opisana.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chcesz kupić busa ??”