Strona głównaMEDALE • FAQ
• Wyloguj [ Alexa [Bot] ] • Zarządzaj profilem
     Użytkownicy   Szukaj

Ostatnia wizyta: Wto 08 Wrz, 2015 05:31

Obecny czas: Wto 08 Wrz, 2015 05:31
Strona główna forum

Wszystkie czasy w strefie UTC





 [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Sprinter 416 opinie
PostWysłany: Pon 24 Mar, 2014 18:01 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Pią 27 Gru, 2013 17:10
Posty: 25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: vw lt 46
Silnik: 2.5 tdi
Witam koledzy szukam opini na temat sprinciaka 416 noszę sie z zamiarem kupna tego modelu z silnikiem 2.7 cdi a powiesz szczerze mało o nim wiem poniewaz jeżdże staruszkiem lt 46 powiedzcie jak to z tymi silnikami jest z awariami co z blachę chodzi mi o rame trzeba zrobić konserwacje jak z wytrzymałoscią na co zwrócić uwagę przy kupnie chętnie dowiem się czegoś od osób które urzytkują te samochody pozdrawiam i czekam na odpowiedzi,....


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Sprinter 416 opinie
PostWysłany: Pon 24 Mar, 2014 19:16 
Offline
Prawie uzależniony

Rejestracja: Sob 25 Wrz, 2010 20:12
Posty: 122
Miejscowość: Kalisz
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 5 razy
Samochód: Ford Transit
Silnik: 2.4 DualTorq DI
Generalnie to tak:
Osobiście użytkowałem kilka Sprinterów 313CDI 2.2 w tej starej budzie czyli takiej jak 2.7.
Osobiście co do CDI w starej budzie to mam bardzo dobre zdanie, dopiero w W906 zaczęli padlinę a nie silniki wstawiac :evil:
Wracając do 2.7CDI to naprawdę bardzo udany motor, może troszkę mniej trwały niż stare niezawodne 2.9TD ale 5 garów i 156KM robi swoje, czuc tę moc (mam porównanie bo testowałem 316CDI i kopyto miała świetne).
Co do oględzin przy zakupie no to standard: sprawdzac historię serwisową, na oko też trzeba troszkę autko ocenic, blachę to już będziesz widział w jakim stanie jest ale najważniejsze żeby rama nie była przegięta, jeśli to ma byc podwozie z zabudową to za kabiną z zabudowy woda leci, one lubią tam gnic i się łamac szczególnie przy większych ładunkach :-(
Pozdro


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Sprinter 416 opinie
PostWysłany: Czw 27 Mar, 2014 18:29 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Pią 27 Gru, 2013 17:10
Posty: 25
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
Samochód: vw lt 46
Silnik: 2.5 tdi
mam pytanie co do ramy myślicie że jak bym przywozł z zagranicy takiego nie zgnitego wystarczy rame fluidolem spryskać czy coś to pomoże czy lepiej oddać do piaskowania co myślicie o konserwacji ramy jak wy z tym sobie radziliście...??


Góra
 Profil  
 
 
 Temat postu: Re: Sprinter 416 opinie
PostWysłany: Wto 01 Wrz, 2015 13:49 
Offline
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Rejestracja: Wto 01 Wrz, 2015 13:45
Posty: 1
Podziękował : 0 razy
Otrzymał podziękowań: 0 razy
nie prowadziłem auta ale nim jechałem jako pasażer i muszę przyznać najlepszy busik jakim mi się dotąd jechał, przestrzeń jest ogromna, jechaliśmy w 9 osób z Tczewa do Holandii i ani razu nie jęknąłem że jest mi nie wygodnie czy za ciasno.


Góra
 Profil  
 
 
 [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC



Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Skocz do:  
Powered by phpBB © 2022 phpBB3 Group