Winda Sprinter Pilnie szukam części. Dholandia

Moderatorzy: wojjan, chemik211

Siemia
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Winda Sprinter Pilnie szukam części. Dholandia

Post autor: Siemia »

Posiadam sprintera z 2001 roku. Rama, kontener. Znajomy miał starszego sprinterka z 97 roku ze "sprawną" windą. Lekko ją zmodyfikował do własnych potrzeb ( z klapy zrobił sobie rampe aby zwierzęta mogłby wejść do środka ucinając przy tym zbędne elementy).

Przełożenie miało iść gładko, ale jak to w przeróbkach bywa zazwyczaj są jakies komplikacje.

Uszkodzone jest ucho do podestu, pilnie szukam oryginału, chociaż na odrysowanie oryginalu. Posiadam zdjęcia klapy (na starym sprinterze), zamontowanych siłowników (siłowniki już na nowym) oraz pociętego ucha do podestu. Inwestycja już przy demontażu i montażu mnie przerosła i wciąż nie mam zamontowanej klapy... Zmiana lamp, stelaż na koło zapasowe, jednym słowo tradegia. Przedzwoniłem w pare miejsc, przejrzałem internet wiele razy i bez efektów. Jeśli komuś wpadnie w oko coś takiego proszę o post.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak widać na zdjęciu marka Dholandia 97rok, chyba 750kg

Awatar użytkownika
4transporter
owner
owner

Re: Winda Sprinter Pilnie szukam części. Dholandia

Post autor: 4transporter »

Spróbuj kontakt telefoniczny z przedstawicielem producenta http://www.dhollandia.be/PL/pl . Na stronie jest katalog części zamiennych tylko z dostępem do niego będzie problem ( rejestracja).Winda powinna mieć aktualne badanie UDT a co najważniejsze nie wolno dokonywać w niej przeróbek więc musisz "z wyczuciem" prowadzić rozmowę.
Admin

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne problemy z autami”