Kompresor zawieszenia AMK regeneracja?

Moderatorzy: wojjan, chemik211

Siggi
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Kompresor zawieszenia AMK regeneracja?

Post autor: Siggi »

Hej, mam viano 639 i kompresor zawieszenia mi padł. Jest niewydajny. Zdemontowałem go i co prawda działa ale mogę go palcem zatkać i ciśnienie jest słabiutkie. Za regenerację zaśpiewał mi facet w poznaniu tyle co za nowy kompresor. Nowy 1400zł.
Odkryłem, że mój kompresor nie miał tego filierka, który zwykle jest przy kompresorze. Czy macie może jakieś rysunki jak to powinno być fabrycznie? Pewnie jego brak był powodem awarii. Skąd ten kompresor bierze sobie powietrze? Proszę o pomoc bo jadę na wakacje i auto mam niesprawne.
Awatar użytkownika
4transporter
owner
owner

Re: Kompresor zawieszenia AMK regeneracja?

Post autor: 4transporter »

Dostęp do takich info jak potrzebujesz jest na stronie mercedesa po założeniu konta ( za free) . Niektóre sklepy internetowe mają dostęp do takich danych po vin ( np : motostacja.pl) . Sprężarka może pobierać powietrze przez główny filtr powietrza.
Podaj numer tej części.
Admin
Siggi

A 6393200404
Awatar użytkownika
4transporter
owner
owner

Post autor: 4transporter »

Poszukałem trochę po necie i cóż , używany na alledrogo można wyrwać za 550 ( w razie czego możesz odesłać ) . Znalazłem po regeneracji za 800 też na tym portalu. Chciałem poszukać zestaw naprawczy do tego modelu bo regeneracja nie jest jakaś szczególnie skomplikowana - wystarczy wymiana pierścieni - są filmiki na youtube , ale do tego modelu nie znalazłem. Pisałem do sprzedawcy innych zestawów airmatik mercedes, ale konkretnie do tego modelu nie posiada.
Filterek i tak powinieneś dołożyć . Gdzieś trafiłem na info,że żywotność tych sprężarek wynosi około 130 tys km.
Admin
Siggi

Dziekuję bardzo za pomoc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne problemy z autami”