Tapicerka częsci bagażowej

Moderatorzy: chemik211, wojjan

jacula
Zanim zapytasz - POSZUKAJ

Re: Tapicerka częsci bagażowej

Post autor: jacula »

Ale jak po prostu wełna w workach foliowych zawiązana i tak sobie leżała ? czy jakoś dolegała do karoserii ..masz może jakąś fotkę :| bo ja na wiosnę będę wygłuszał auto i każdy pomysł mile widziany 8-)
Awatar użytkownika
4transporter
owner
owner

Post autor: 4transporter »

Niestety auto sprzedane , ale nie była przymocowana w żaden sposób,samo poszycie przytrzymywało te "worki " . Nie zwróciłem uwagi czy te folie były zgrzane czy "otwarte " normalnie wyjąłem to i bez problemu włożyłem na miejsce.
Admin
jacula

Ja na razie słucham waszych pomysłów czym wygłuszyć ,ocieplić część bagażową i jak :? bo mam trochę czasu zanim ktoś mi dorobi boczki ze sklejki zamiast tej dykty to zrobię to jednorazowo ja myślę filc nakleić taki 10mm ale posłucham waszych rad czym wy to robicie :dobry i jestem ciekaw ile mkw muszę kupić materiału na to wyciszenie chodzi mi bez podłogi i bez podsufitki bo to będę robił w innym czasie a moje t5 mam 3 szyby czyli drzwi przesuwne ,tylna klapa i z tyłu za kierowcą czyli tutaj to odpada
dizba
Sponsor 2012 2013

Post autor: dizba »

Żadnego filcu. Chłonie wodę.
Dostałeś link do pianki, Ona nie chłonie wody. Podjedź do pierwszego marketu budowlanego i zobacz o czym mówię.
jacula

OK @Dizba super teraz powiedz mi czy tą piankę smarowałeś klejem i dopiero na karoserie dawałeś ? bo nie wiem czy w T5 jest dobre podejście aby dostać się wszędzie aby tą piankę nakleić ładnie ? u mnie z tyłu mam 3 szyby to dolną część myślę wygłuszyć tylko muszę poczekać jak dorwę boczki ze sklejki bo te z pilśni ktoś żle dorobił
dizba
Sponsor 2012 2013

Post autor: dizba »

Ta pianka 1 cm jest trochę sztywna, więc nie ma problemu. Wystarczy w kilku miejscach posmarować. Nie musi być przyklejona po całości.
Kuba45

Post autor: Kuba45 »

Hej! A ja mam pytanie w jaki sposób czyścicie tapicerkę w waszych samochodach? Znajomy używa do tego myjni parowej ale nie jestem przekonany do końca czy to naprawdę dobry sposób. Co o tym myślicie?
Ostatnio zmieniony ndz 21 lut, 2021 09:18 przez 4transporter, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: reklama
ODPOWIEDZ

Wróć do „Transporter T5”